Obsluha kolesového nakladača a lopatového rýpadla pasového

Pezinské tehelne - Paneláreň, a.s.

Miesto práce
Tehelná 9, okres Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce bude upresnená na osobnom pohovore.

Ponúkame: výkonnostné odmeny, stabilitu, zázemie a budúcnosť v expandujúcej firme, možnosť ubytovania v našej ubytovni.

Vyžadujeme osvedčenie na prácu s danými strojmi. Prax v odbore je nutná...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vyžadujeme: poctivosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi, fyzická zdatnosť, flexibilita...

Pezinské tehelne- Paneláreň a.s. ponúkajú kompletný sortiment vysoko kvalitných produktov značky TermoBRIK pre pohodlné, zdravé a bezpečné bývanie, ocenených certifikátom ochrannej značky kvality a Zlatou medailou Slovak Gold.
Naše produkty sú výsledkom dlhoročných skúseností s najnovšími technologickými postupmi a filozofiou, v ktorej stojí zákazník na prvom mieste.
Pezinské tehelne patria medzi najstaršie tehliarske prevádzky na Slovensku. Už viac ako 140 rokov sa spoliehame na skúsenosti, ktoré spájame s najnovšími technológiami. Sme naväčším slovenským výrobcom tehliarskych murovacích prvkov. Veríme v tradície, tvoríme hodnoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3266118  Dátum zverejnenia: 15.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-1000