Reagujte bez životopisu

Masér/masérka/fyzioterapeut

Pevoni WHB s.r.o.

Miesto práce
Nové záhrady I, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 700 EUR/mesiacvšetko závisí od vlastnej šikovnosti. Bonusy z predaja kozmetiky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre všetky pozície je starostlivosť o zákazníka, udržiavanie komunikácie prostredníctvom médií a nadväzovanie kontaktov s novými zákazníkmi.
Pracovná náplň pre maséra/ku:
- poskytuje kompletné telové ošetrenia (masáže, zábaly, maderoterapia) a predaj kozmetiky a ďalších služieb
- je časovo flexibilná, ale sa vopred dohadujú pracovné dni a hodiny.
- pracuje 2 soboty v mesiaci
-udržiavanie čistoty vo svojej kóji po každom klientovi (meniť uteráky, dezinfekcia pomôcok a plôch)
- komunikácia a vedenie konzultácie s klientom

Využívanie služieb v salóne zadarmo, možnosť pekného zárobku, vedľajší príjem.

Bude sa konať viac výberových kôl. Budeme informovať každého uchádzača o prac.pozíciu.
Je potrebné zaslať CV v slovenskom jazyku, poprípade v anglickom a motivačný list na email [email protected]
Ak by som sa dlhšie neozvala, kontaktujte ma na mobil 0948813181

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Starostlivosť o ľudské telo, kozmetika, pedikúra a manikúra, masáže

Ostatné znalosti

Sociálne siete - základy

Počet rokov praxe

pedikúra, manikúra, masáže
1

Dobrý tímový hráč, samostatnosť pri vykonávaní služieb, dodržiavanie pracovných postupov podľa pokynov, príjemné vystupovanie voči zákazníkovi, komunikatívnosť, slušnosť, zodpovednosť, ochota pomáhať, časová flefibilita.

Beauty & SPA salón Keysi Luxury s novými možnosťami pre zákazníka hľadá veľmi šikovných ľudí do tímu na viacero pozícii. Ak sa považuješ za ctižiadostivú, snaživú cieľavedomú a kolektívnu osobu, neváhaj nás kontaktovať. Spoločnosť postavená na silných základoch, tím ktorý funguje ako hodinky, zapadá všetko do seba a je v ňom vzájomná podpora.
V salóne ponúkame kozmetické služby, pedikúru, manikúru, masáže s infra saunou, permanentný make-up. Navyše prepájame krásu so stravou a životným štýlom a získavaním schopnosti. Extra VIP služby v ponuke.
Máme vypracovaný unikátny plán pre zákazníkov, ktorí sa aj vďaka nemu budú radi k nám vracať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nové Záhrady I/11
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Voštinárová
Tel.: +421948813181
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4100666  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac