Víkendová práca s elektrickou vyhláškou - vhodné aj pre študenta VŠ! (Technický koordinátor)

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
552 - 1 020 EUR/mesiac1016€ = 552 € základná mzda + osobné hodnotenie priemerne 56 € + nočné príplatky priemerne 66 € + polyvalenčný bonus 20€+ príplatok za sobotu 74€ + príplatok za nedeľu 148€ + 100€ nástupný bonus Okrem toho: 13.plat + podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemôžeš pracovať cez týždeň? Máš záujem o víkendovú prácu? Môžeš pracovať v modernom prostredí automobilového priemyslu na prevádzke, kde sa nachádza najviac robotov. Tvojou úlohou bude udržiavať plynulosť výroby. Budeš zabezpečovať menšie opravy na zariadeniach. V prípade poruchy bude tvojou povinnosťou poruchu nahlásiť, zabezpečiťť analýzu a návrhy riešenia. Počítame s tým, že sa budeš podieľať aj na neustálom zlepšovaní procesu. Zároveň budeš zodpovedný za potreby svojho tímu, budeš dohliadať, či všetko funguje, ako má, či majú všetky potrebné pomôcky. Získaš výborné skúsenosti v dynamickej práci, posilníš určite svoju odolnosť voči stresu. My ti poskytneme množstvo odborných školení.

• NÁSTUPNÝ BONUS 600€
Základná mzda 552€ (za dva dni práce) + osobné hodnotenie priemerne 56€ + nočné príplatky priemerne 66 € + príplatok za sobotu 74€ + príplatok za nedeľu 148€ + 13.plat+ polyvalenčný bonus 20€ + nástupný bonus 100€, spolu cca €1016
• Nástupný termín dohodou
• Pracovný režim : sobota: ranná alebo nočná zmena, nedeľa: nočná zmena ( spolu 19 hodín)
• Pracovný pomer na dobu určitú 2 roky s možnosťou predĺženia
• Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 139 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Strava priamo na pracovisku od 1,10 € za jedlo
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena po odpracovaných rokoch od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• možnosť ubytovania - 6€/noc
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti ; rekreačné poukazy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
• Znalosť informačných systémov(Excel, Word )
• Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4594955  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 552 EUR/mesiac