Manažér colného oddelenia pre Slovensko / Customs Manager for Slovakia

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
máj / jún 2023
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 2000 € podľa skúseností kandidáta + podiel na zisku + individuálna ročná odmena + vernostné odmeny a bohatý benefitný program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vyžaduje zodpovedného a samostatného človeka s výbornou znalosťou colných predpisov, ktorý má skúsenosti s vybavovaním colných záležitostí pre nadnárodné spoločnosti.

• budete zastupovať spoločnosť Stellantis v colnom, správnom a daňovom konaní v komunikácii s orgánmi štátnej správy (obzlvášť s colným úradom)
• budete zodpovedať za chod colného oddelenia spoločnosti Stellantis Slovakia
• budete viesť, koordinovať a motivovať menší tím
• budete analyzovať procesy s cieľom neustáleho zlepšovania

Zaujímavé platové ohodnotenie v závislosti od skúseností
Finančné odmeny ako podiel na zisku či individuálna ročná odmena
Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
Nové auto vrátane zákonnej a havarijnej poistky už od 145 € mesačne (bez počiatočnej investície)
Strava priamo na pracovisku od 1,10 € za jedlo
Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
Bezplatné životné a úrazové poistenie
Vernostná odmena od 50% do 100% základnej mzdy
Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
Tábory pre deti, rekreačné poukazy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office balík - Pokročilý
Výborná znalosť colných predpisov - Expert
Manažérske zručnosti - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

colné oddelenie, colná deklarácia

Počet rokov praxe

3

Schopnosť efektívnej práce a to aj v stresujúcom prostredí
Strategické analytické myslenie, neustála snaha o zlepšovanie procesov, predvídavosť a proaktivita
Zodpovednosť, vynaliezavosť a samostatnosť
Tímový hráč
Schopnosť orientovať sa v zložitých vzťahoch nadnárodných inštitúcií
Dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martinka Potkányová
Tel.: +421908785549
E-mail: poslať životopis
ID: 4577602  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac