Finančný účtovník senior (GL špecialista) - Home Office

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 630 EUR/mesiaczákladná mzda 1636 €, (individuálna prémia , 13. plat, podiel na hospodárskom výsledku, DDS..)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za účtovanie/ reporting obchodných spoločností strednej Európy a priemyselných spoločností na Slovensku
• Komunikuje a vykonáva prácu v anglickom jazyku
• Podieľa sa na štandardizácii účtovných/ reportingových tokov v spolupráci s oddelením proces centra, účtovnými satelitmi a finančným kontrolingom každej krajiny
• Rieši anomálie v účtovných tokoch a navrhuje riešenia pre neštandardné účtovné prípady
• Zabezpečuje neustále zlepšovanie informačných systémov
• Zabezpečuje včasné vysporiadanie otvorených položiek
• Znižuje riziko pravidelnou kontrolou dodržiavania skupinových a lokálnych noriem
• Spolupracuje pri transversálnej animácii súvisiacej s vytváraním a zlepšovaním štandardov a procesov s finančnými kontrolórmi, účtovnými satelitmi, proces centrom a ostatnými kolegami účtovného oddelenia
• Pravidelne sa oboznamuje so štandardami spoločnosti Stellantis, komunikuje s účtovnými satelitmi ohľadom lokálnej legislatívy každej krajiny

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú (skúšobná doba 3 mesiace)
• Finančné ohodnotenie a variabilné zložky mzdy (základný plat 1630 €, individuálna prémia od 140€), 13. plat, podiel na hospodárskom výsledku
• Nástupný termín ASAP (prípadne dohodou)
• Práca v jednozmennej prevádzke, aktuálne väčšinou HOME OFFICE
• Mesačný príspevok na benefity od 194 € ročne (napr. na dopravu, lekáreň, kino...)
• Nové auto na leasing vrátane poistiek už od 125 € mesačne (bez počiatočnej investície
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie (s príspevkom zamestnávateľa)
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft WordPad - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického/ účtovného zamerania
• Prax v účtovníctve veľkej spoločnosti aspoň 5 rokov
• Praktická znalosť princípov finančného účtovníctva veľkej spoločnosti, najmä základných procesov automatického účtovania prebiehajúceho cez informačné systémy
• Znalosť princípov podvojného účtovníctva a paralelného účtovania na 2 účtovných osnovách - skupinovej a lokálnej
• Základná znalosť slovenských daňových zákonov
• Pokročilá znalosť MS Excel, MS Word, MS Outlook, Power Point
• Znalosť systému SAP výhodou
• Znalosť anglického jazyka na úrovni plynulej telefonickej komunikácie s kolegami z iných krajín
• Znalosť nemeckého jazyka výhodou

• Schopnosť komunikovať, syntetizovať, analyzovať a prezentovať výsledky
• Záujem inovovať a zlepšovať existujúce procesy
• Presnosť (práca s číslami), zodpovedný prístup k práci a asertivita, samostatnosť, spoľahlivosť

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4504600  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 630 EUR/mesiac