Finančný účtovník senior (GL špecialista) - Home Office

Peugeot Trnava

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 630 EUR/mesiaczákladná mzda 1636 €, (individuálna prémia , 13. plat, podiel na hospodárskom výsledku, DDS..)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za účtovanie/ reporting obchodných spoločností strednej Európy a priemyselných spoločností na Slovensku
• Komunikuje a vykonáva prácu v anglickom jazyku
• Podieľa sa na štandardizácii účtovných/ reportingových tokov v spolupráci s oddelením proces centra, účtovnými satelitmi a finančným kontrolingom každej krajiny
• Rieši anomálie v účtovných tokoch a navrhuje riešenia pre neštandardné účtovné prípady
• Zabezpečuje neustále zlepšovanie informačných systémov
• Zabezpečuje včasné vysporiadanie otvorených položiek
• Znižuje riziko pravidelnou kontrolou dodržiavania skupinových a lokálnych noriem
• Spolupracuje pri transversálnej animácii súvisiacej s vytváraním a zlepšovaním štandardov a procesov s finančnými kontrolórmi, účtovnými satelitmi, proces centrom a ostatnými kolegami účtovného oddelenia
• Pravidelne sa oboznamuje so štandardami spoločnosti Stellantis, komunikuje s účtovnými satelitmi ohľadom lokálnej legislatívy každej krajiny

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú (skúšobná doba 3 mesiace)
• Finančné ohodnotenie a variabilné zložky mzdy (základný plat 1630 €, individuálna prémia od 140€), 13. plat, podiel na hospodárskom výsledku
• Nástupný termín ASAP (prípadne dohodou)
• Práca v jednozmennej prevádzke, aktuálne väčšinou HOME OFFICE
• Mesačný príspevok na benefity od 194 € ročne (napr. na dopravu, lekáreň, kino...)
• Nové auto na leasing vrátane poistiek už od 125 € mesačne (bez počiatočnej investície
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie (s príspevkom zamestnávateľa)
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft WordPad - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického/ účtovného zamerania
• Prax v účtovníctve veľkej spoločnosti aspoň 5 rokov
• Praktická znalosť princípov finančného účtovníctva veľkej spoločnosti, najmä základných procesov automatického účtovania prebiehajúceho cez informačné systémy
• Znalosť princípov podvojného účtovníctva a paralelného účtovania na 2 účtovných osnovách - skupinovej a lokálnej
• Základná znalosť slovenských daňových zákonov
• Pokročilá znalosť MS Excel, MS Word, MS Outlook, Power Point
• Znalosť systému SAP výhodou
• Znalosť anglického jazyka na úrovni plynulej telefonickej komunikácie s kolegami z iných krajín
• Znalosť nemeckého jazyka výhodou

• Schopnosť komunikovať, syntetizovať, analyzovať a prezentovať výsledky
• Záujem inovovať a zlepšovať existujúce procesy
• Presnosť (práca s číslami), zodpovedný prístup k práci a asertivita, samostatnosť, spoľahlivosť

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

SVETOVÝ LÍDER
V Trnave aktuálne vyrábame Citroën C3 a Peugeot 208. Obe vozidlá patria medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii. Od marca 2019 vyrábame Auto roka 2020 Peugeot 208 už aj v elektrickej verzii. Patríme medzi svetových lídrov v redukcii emisií CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421905876596
E-mail: poslať životopis
ID: 4504600  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 630 EUR/mesiac