Hľadá sa tlmočník! Ak vieš po anglicky, pridaj sa k nám! Aj na polovičný úväzok!

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 230 EUR/mesiacZákladná mzda 930 € v hrubom + nočné príplatky + osobné hodnotenie + príplatok za nadčas v sobotu + nástupný bonus Spolu hrubá mzda 1230€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tlmočenie z anglického do slovenského jazyka a naopak,
práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná),
tlmočenie pracovných postupov, školení, pohovorov,
participácia na zaškoľovaní zamestnancov,
práca je vykonávaná vo výrobnom závode, nejedná sa však o manuálnu prácu, iba tlmočenie. Veľkou výhodou bude, ak okrem angličtiny ovládaš aj ukrajinský, ruský, srbský alebo gruzínsky jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného , samostatného človeka, ktorý rád pracuje s ľuďmi, je dynamický, má dobré organizačné schopnosti.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martinka Potkányová
Tel.: +421908785549
E-mail: poslať životopis
ID: 4446529  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac