Opravár áut - autolakiernik v automobilke. Nástupný bonus 600€.

Peugeot Trnava

Miesto práce
Trnava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 009 EUR/mesiacNástupný bonus 600€ + 1 009 EUR/mesiac 1.009 € základná mzda + osobné hodnotenie priemerne 140 € + nočné príplatky priemerne 87 € (cca 1 300€)+ 13.plat + podiel na zisku +vernostná prémia + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu, rôzne finančné i nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách (zameranie lakovanie)
• Opravovať vymeniteľné diely
• Schvaľovať kvalitu vykonaných opráv
• Realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti
• Navrhovať zlepšenia pracovných postupov
• Podieľať sa na príprave pracovných postupov
• Udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku i mimo neho a kontrolovať aj dodržiavanie u svojich spolupracovníkov
• Osobne sa angažovať pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe a snažiť sa o neustále zlepšovanie výkonnosti svojho tímu

• Nástupný bonus 600€
• Od 1 009 EUR/mesiac 1.009 € základná mzda + osobné hodnotenie priemerne 140 € + nočné príplatky priemerne 87 € + 13.plat + podiel na zisku +vernostná prémia + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu, rôzne finančné i nefinančné benefity
• Práca v trojzmennom režime
• Nástupný termín dohodou
• Pracovný pomer na dobu určitú 2 roky s možnosťou predĺženia
• Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 118 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Strava priamo na pracovisku od 1,36 € za jedlo
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena po odpracovaných rokoch od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• možnosť ubytovania
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti ; rekreačné poukazy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou (špecializácia: autoelektrikár)
• Prax v automobilovom priemysle výhodou
• Znalosť procesu výroby, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• PC gramotnosť a znalosť programov Office
• Vodičské oprávnenie skupiny B
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

SVETOVÝ LÍDER
V Trnave aktuálne vyrábame Citroën C3 a Peugeot 208. Obe vozidlá patria medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii. Od marca 2019 vyrábame Auto roka 2020 Peugeot 208 už aj v elektrickej verzii. Patríme medzi svetových lídrov v redukcii emisií CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4298818  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 009 EUR/mesiac