Reagujte bez životopisu

Vodič VZV vo víkendovej zmene

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
431 EUR/mesiacZákladná mzda 431 € + osobné hodnotenie priemerne 51 € + nočné príplatky priemerne 66 € + príplatok za prácu cez víkend 222 € + príplatok VZV 50€ - až do 820€ btt, 13.plat + podiel na hospodárskom výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Jazdí po určených trasách s VZV alebo s ťahačom
• Zabezpečuje vykládku kamiónov a nakládku prázdnych obalov
• Podľa štandardov zásobuje výrobné linky a sklady
• Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav
• Pracuje s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých do malých balení
• Vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom
• Podáva hlásenia o vzniknutých anomáliách nadriadenému pracovníkovi
• Dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
• Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti

• Základná mzda 431 € + osobné hodnotenie priemerne 51 € + nočné príplatky priemerne 66 € + príplatok za prácu cez víkend 222 € + príplatok VZV 50€ + 13.plat + podiel na zisku
+ navyše možnosť nadčasov počas pracovného týždňa (40% príplatok) + rôzne finančné i nefinančné benefity
• pracovná zmluva na 2 roky s 3-mesačnou skúšobnou dobou,
• zabezpečené závodné stravovanie, celoročný pitný režim,
• možnosť ubytovania za úhradu,
• pracovný režim počas víkendovej zmeny:
SOBOTA - od 6:00 do 16:10, NEDEĽA od 18:50 do 05:00
alebo
SOBOTA – od 14:00 do 00:10, NEDEĽA od 18:50 do 05:00
• doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím,
• možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu,
• možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov,
• prenájom vozidiel od 118 € mesačne,
• využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku,
• sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring.

Informácie o výberovom konaní

Platný preukaz VZV je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SOU, SŠ vzdelanie (výučný list alebo maturitné vysvedčenie)
• Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I, II, kategória „C, W1“
• Prax na VZV výhodou, prax v logistike výhodou
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Schopnosť rýchlo sa učiť a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci
• Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. art. Peter Olah
Tel.: +421905876035
E-mail: poslať životopis
ID: 4111807  Dátum zverejnenia: 10.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 431 EUR/mesiac