Reagujte bez životopisu

Zarob si pred Vianocami (brigáda na 3 zmeny)

Peugeot Trnava

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ si dočasne privyrobiť? Ponúkame ti možnosť brigádovať v automobilke
do konca decembra.
Tvojou pracovnou náplňou bude triedenie a čistenie dielov vo výrobnej hale MONTÁŽ.
Táto práca sa realizuje v stoji.

• Práca na Dohodu o vykonanej práci (5€ btt/ hodina)
• Trvanie brigádnickej činnosti a nástup – čím skôr
• Pracovná doba 8 hodín (týždeň ranná/ týždeň nočná/ týždeň poobedná) - ALEBO
práca cez víkend (v sobotu poobedná, v nedeľu nočná )
• Brigáda cca do konca decembra

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý je pripravený pracovať fyzicky, so zmyslom pre poriadok. Výhodou je skúsenosť vo výrobnom prostredí. Nevyhnutná je disponibilita počas celého pracovného týždňa.

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Groupe PSA, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

SVETOVÝ LÍDER
V Trnave aktuálne vyrábame Citroën C3 a Peugeot 208. Obe vozidlá patria medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii. Od marca 2019 vyrábame Auto roka 2020 Peugeot 208 už aj v elektrickej verzii. Patríme medzi svetových lídrov v redukcii emisií CO2.

AUTO NA PAUŠÁL, BENEFITOVÁ KARTIČKA A ĎALŠIE VÝHODY
Naši zamestnanci si auto nemusia kupovať. Požičiame im ho, a to už od 113 € mesačne (vrátane poistiek). Každých 10 mesiacov si auto vymenia za nové a nemajú tak starosti zo servisom. Vyberať si môžu zo širokej ponuky Peugeot, Citroën a Opel. K autu pribalíme benefitovú kartičku napríklad na tankovanie, alebo nákup potravín či iný benefit podľa výberu. Samozrejmosťou je závodná jedáleň s výbornými cenami, pitný režim, zaujímavé finančné ohodnotenie, podiely na zisku, vernostné odmeny, životné poistenie, dôchodkové pripoistenie a mnoho ďalších benefitov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421905876596
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4002554  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.