Hľadáme skúsenosť, spoľahlivosť, §21, záujem o prácu na 12 hodinových zmenách. Hľadáme Teba.

Peugeot Trnava

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 009 - 1 500 EUR/mesiac1009 eur + individuálna výkonnostná prémia 100 eur + nočný príplatok 137 eur + príplatok za víkend 122 eur (príplatok za režim 116 eur mesačne alebo vyplatenie konta pracovného času) - celkový príjem cca 1450 eur 13. plat, odmeny za hospodársky plat, vernostná prémia, tarifné triedy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať údržbu strojov a zariadení
• Diagnostikovať nefungujúce zariadenia, zabezpečovať opravy a vylepšenia zariadení a strojov
• Vykonávať preventívnu údržbu na všetkých typoch zariadení
• Realizovať činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie
• Podieľať sa na vypracovávaní preventívnych plánov
• Vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach
• Zúčastňovať sa na posilnení dokončovacích prác podľa potrieb prevádzky
• Vykonávať alebo spolupracovať aj pri iných prácach súvisiacich s činnosťami a prácami na údržbe
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti Groupe PSA a dodržiavať predpisy BOZP

• Pracovná zmluva na dobu určitú 2 roky s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Základný plat od 1009€ + individuálna výkonnostná prémia 100 € + nočný príplatok 137 € + príplatok za víkend 122 € + 13. plat ( podľa režimu vyplatenie pracovného konta alebo 116 € mesačne za režim)
• Práca 4x12 (pravidelný alebo nepravidelný režim na 12-hodinových zmenách)
• Teplá strava v závodnej jedálni, pitný režim, gastrolístky, možnosť ubytovania na ubytovni za úhradu
• Tarifné triedy
• Možnosť prenájmu vozidla od 113 eur mesačne
• Príspevok na DDS, životné poistenie s celoročným krytím
• Karta BenefitPlus - relax, šport, kultúra
• Ostatné sociálne benefity sa dozviete na pracovnom pohovore
• Nástup podľa dohody

Miesto výkonu práce: PCA Slovakia Trnava, výrobná prevádzka Montáž/ Lakovňa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, elektrotechnika alebo automatizácia

Počet rokov praxe

2

• SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
• Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Skúsenosť so SIEMENSOM, ABB, FANUC, ROCKWELL, ALLAN BRADLEY, SCHNEIDER, FESTO je vítaná
• Prax v oblasti opráv strojov a liniek
• Užívateľská úroveň MS Office
• Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie.

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia stabilne vytvára takmer 4.500 priamych pracovných postov a s nepriamymi pracovnými pozíciami prostredníctvom svojich dodávateľov dáva prácu celkom takmer 20.000 ľuďom. Technologicky je jednou z najnovších v rámci skupiny Groupe PSA.
Sériová výroba v trnavskej automobilke začala v júni 2006 s modelom Peugeot 207. Po ňom pribudol (v r. 2008) druhý model Citroën C3 Picasso. Tretím modelom automobilky bol od roku 2012 Peugeot 208.
Od septembra 2016 sa, exkluzívne len na Slovensku, vyrába štvrtý model - Citroën C3. V roku 2018 začala výroba novej generácie modelu Peugeot 208 v termickej verzii, ktorý je zároveň piatym modelom trnavskej automobilky. V marci 2019 sa spustila výroba modelu Peugeot e-208, historicky prvého elektromobilu z Trnavy. Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla 1,2 miliardy eur.
V rámci ochrany životného prostredia automobilka od júna 2012 nevyviezla na skládku ani kilogram odpadu. Trnavský závod patrí v spotrebe energií na vyrobené vozidlo medzi najlepšie automobilky Európy.
Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 398 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.400 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Butková
Tel.: +421905876585
E-mail: poslať životopis
ID: 3967216  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 009 EUR/mesiac