Reagujte bez životopisu

Nová práca, nové auto (výrobný pracovník v automobilke)

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Od 850 EUR/mesiacZákladný plat od 850 € + príplatky + osobné hodnotenie = spolu priemerne 1.037 € mesačne + nové auto už od 113 € mesačne, príspevok na benefity, príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku, vernostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje výrobu nových vozidiel v prevádzke zvarovňa, lakovňa alebo montáž
• Zodpovedá za kvalitu svojej práce, výrobu určeného množstva v danom čase
• Pracuje podľa pracovného štandardu s prioritou na BOZP
• Vykonáva údržbu 1.stupňa (drobné práce v rámci svojej zodpovednosti), podieľa sa na TPM
• Zabezpečuje poriadok na svojom pracovisku
• Podieľa sa na neustálom zlepšovaní
• Riadi sa internými pokynmi PSA Groupe

• Nástupný termín dohodou
• Pracovný pomer do kmeňového stavu na dobu určitú 2 roky
• Práca v 3-zmennej prevádzke od pondelka do piatku; možnosť nadčasov
• Základný plat od 850 € + príplatky + osobné hodnotenie = spolu priemerne 1.037 € mesačne
+ nové auto už od 113 € mesačne, príspevok na benefity, príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku, vernostná odmena
• Mesačný príspevok na benefity od 194 € ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 113 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Chutná strava v závodnej jedálni, bohatý výber
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• Nájomné byty alebo ubytovňa
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti & rekreačné poukazy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle nie je podmienkou,
• skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané,
• ochota a chuť pracovať na zmeny,
• spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problem,
• motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Mikulášeková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 3967214  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac