Finančný účtovník junior

Peugeot Trnava

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 436 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, 13.plat, podiel na hospodárskom zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva účtovné operácie podľa definovaných štandardov s cieľom zabezpečiť správne a včasné zaúčtovanie účtovných prípadov.
• Audituje účtovné toky (manuálne alebo automatické) s cieľom dosiahnuť, aby účtovné dáta zodpovedali realite.
• Identifikuje a opravuje anomálie, ktoré vznikli v automatizovaných účtovných tokoch.
• Zabezpečuje dodržiavanie účtovných a daňových noriem krajiny a skupiny PSA.
• Podáva návrhy a zúčastňuje sa na zlepšovaní procesov a informačných systémov.
• Komunikuje s externými partnermi pri riešení otvorených položiek.

• Pracovná zmluva na dobu určitú 2 roky do kmeňového stavu Groupe PSA
• Nástupný termín - dohodou
• Práca v jednozmennej prevádzke
• Finančné ohodnotenie 1436 € + osobné ohodnotenie,13.plat, podiel na hospodárskom výsledku)
• Možnosť bezplatného vzdelávania a kariérneho postupu
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné a úrazové poistenie s celoročným krytím
• Kvalitné stravovanie v jedálni s príspevkom zamestnávateľa (od 0,90€)
• Príspevok zo Sociálneho fondu na benefity od 194 €
• Vernostná prémia pri pracovných jubileách (po 5, 10, 15 -ich rokoch)
• Finančná výpomoc v rôznych životných situáciách
• Operatívny leasing na automobil od 113€ mesačne
• Športové aktivity ( členstvo v Asociácii športu PSA)
• Možnosť získania mikrosponzoringu, teambuildingy, darčeky...

Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, pozície vhodné aj pre absolventov
• Prax v účtovníctve výhodou
• Praktická znalosť princípov finančného účtovníctva veľkej spoločnosti výhodou
• Znalosť princípov podvojného účtovníctva a paralelného účtovania na 2 účtovných osnovách - skupinovej a lokálnej
• Znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou
• Užívateľská úroveň MS Excel a SAP
• Komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť pohotovo riešiť vzniknuté problémy, otvorenosť zmenám a inováciám.

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia stabilne vytvára takmer 4.500 priamych pracovných postov a s nepriamymi pracovnými pozíciami prostredníctvom svojich dodávateľov dáva prácu celkom takmer 20.000 ľuďom. Technologicky je jednou z najnovších v rámci skupiny Groupe PSA.
Sériová výroba v trnavskej automobilke začala v júni 2006 s modelom Peugeot 207. Po ňom pribudol (v r. 2008) druhý model Citroën C3 Picasso. Tretím modelom automobilky bol od roku 2012 Peugeot 208.
Od septembra 2016 sa, exkluzívne len na Slovensku, vyrába štvrtý model - Citroën C3. V roku 2018 začala výroba novej generácie modelu Peugeot 208 v termickej verzii, ktorý je zároveň piatym modelom trnavskej automobilky. V marci 2019 sa spustila výroba modelu Peugeot e-208, historicky prvého elektromobilu z Trnavy. Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla 1,2 miliardy eur.
V rámci ochrany životného prostredia automobilka od júna 2012 nevyviezla na skládku ani kilogram odpadu. Trnavský závod patrí v spotrebe energií na vyrobené vozidlo medzi najlepšie automobilky Európy.
Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 398 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.400 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava
ID: 3891948  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 436 EUR/mesiac