Finančný účtovník junior

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 436 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, 13.plat, podiel na hospodárskom zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikuje a vykonáva prácu v anglickom jazyku,

  • preberá faktúru od dodávateľa,
  • autorizuje rezerváciu (a následne platbu) udelenú podľa matice odrážajúcej interné delegovanie právomoci prostredníctvom interného pracovného postupu
  • vytvárasi excelový súbor, v ktorom sú zhrnuté hlavné položky faktúry (kód dodávateľa, suma, kód GL, nákladové stredisko, alokácia nákladov,…)
  • Odosiela balík s vyššie uvedenými dokumentmi prostredníctvom súboru PDF
  • kontroluje, či účtovníctvo správne zaúčtovalo hodnotu

• Pracovná zmluva na dobu určitú 6 mesiacov
• Nástupný termín - ASAP
• Práca z domu
• Finančné ohodnotenie 1436 €

Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, pozície vhodné aj pre absolventov
• Prax v účtovníctve výhodou
• Praktická znalosť princípov finančného účtovníctva veľkej spoločnosti výhodou
• Znalosť princípov podvojného účtovníctva a paralelného účtovania na 2 účtovných osnovách - skupinovej a lokálnej
• Znalosť anglického jazyka, znalosť francúzskeho jazyka výhodou
• Užívateľská úroveň MS Excel a SAP
• Komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť pohotovo riešiť vzniknuté problémy, otvorenosť zmenám a inováciám.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 3891948  Dátum zverejnenia: 13.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 436 EUR/mesiac