Redaktor/ka domáceho spravodajstva v Bratislave pre Netky.sk

PETSOFTMEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac• poďla skúseností a praxe, s možnosťou rastu podľa kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Si v prvej línii tlačoviek a konferencií s mikrofónom, na vybrané akcie Ťa sprevádza kameraman, ktorého práca baví.
• Vo vyhotovovaní fotiek sa zlepšuješ prirodzene a kontinuálne.
• Sleduješ politické dianie a si tam, kde Slováci získavajú sebavedomie, hrdosť a spolupracujú pre dobrú vec.
• Píšeš články z politiky a domáceho diania pre web, v práci s online zdrojmi si doma aj v angličtine, ak treba niečo overiť alebo preložiť.
• Zdrojuješ, cituješ, linkuješ, čitateľ vidí, že Ti nehorel termín a článok je pre Teba ako obraz, ktorý maľuje umelec.
• Vytváraš dobré a inšpirujuce profesionálne vzťahy s politikmi, tlačovými hovorcami a veľkými hráčmi.
• Konáš akčne, zdvihneš telefón a zavoláš, mailuješ a tvoríš si sieť zdrojov, dohaduješ rozhovory s osobnosťami na konkrétny čas, nesleduješ ich ako paparazzi.
• Politici Ťa radi vidia na svojich tlaćovkách, si profesionál, ktorý vie položiť hlbokú otázku s ozajstným záujmom a Tvojími kamarátmi v práci sú empatia, odvaha a etika, nehľadáš senzácie alebo kontroverzie.
• Vedie Ťa skúsený mentor, ktorý je Tvojím koučom i parťákom, takže sa rozvíjaš profesionálne i osobnostne.

• Rastieš spolu s nami, máš dostatok slobody pre tvorbu a sebarealizáciu.
• Pracuješ v teréne a materiál na publikovanie spracúvaš v pohodlí home office.
• Tempo práce si určuješ Ty, vieš kedy sú uzávierky a nahlasuješ svoje lifeline (nie deadline!) článkov, takže nie si v strese.
• Máš príležitosť nadviazať osobné vzťahy s osobnosťami a vystupuješ za Netky.sk.
• Máš voľné víkendy a sviatky, po vzájomnej dohode ideš na víkendovú VIP akciu (za príplatok).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika, média, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od ideálneho kandidáta/-ky očakávame:
• Bezchybný písomný prejav a ovládanie slovenského jazyka – gramatika, štylistika
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Pozitívny a optimistický prístup
• Skúsnosti z práce s videom a fotkami
• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti žurnalistiky alebo príbuzného oboru je výhodou

Full servisová marketingová agentúra Petsoftmedia s.r.o.
ID: 4714982  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac