Senior Sales & Marketing Manager

PETSOFTMEDIA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacMzda: 1 500,- € - 2 000,- € + možná provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V žilách ti koluje krv obchoďáka a vieš plávať aj vo vodách marketingu? PETSOFTMEDIA s.r.o. je full-servisová marketingová agentúra hľadajúca človeka, ktorý zastreší kompletnú komunikáciu s novými klientmi.
V prvom rade budeš predávať mediálny priestor na spravodajskom portáli Netky.sk (- predaj bannerovej reklamy, PR článkov, natívnych článkov, videospotov, atď.)

Nadštandardné finančné ohodnotenie.
Mladý kolektív, moderné pracovné prostredie, priestor pre rozvoj a kariérny rast

Všetkým záujemcom odporúčame preštudovať našu kompletnú ponuku služieb, ktorú najdete na webe: https://www.petsoftmedia.sk/

Miesto výkonu práce: Sládkovičovo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

spravodajstvo/obchod/marketing

Počet rokov praxe

2

Potrebná znalosť s predajom mediálneho priestoru, či už v offline alebo online priestore.
Prax v mediálnej agentúre alebo spravodajskom denníku vítaná.
Príjemné vystupovanie, reprezentatívny vzhľad, kreativita, priebojnosť a zmysel pre humor sú výhodou každého sales managera! :)

Full servisová marketingová agentúra Petsoftmedia s.r.o. zastrešujúca spravodajský portál Netky.sk
ID: 3950069  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac