Obchodný manažér pre región stredné Slovensko

PETRUZALEK s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Martin
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a akvizícia potenciálnych zákazníkov,
- analýza trhu s cieľom potenciálneho predaja,
- vytváranie pozitívneho a profesionálneho výzoru firmy v regióne,
- predaj a rozvoz kompletného sortimentu spoločnosti,
- kompletná starostlivosť o zákazníka,

- stabilné zamestnanie, pracovnú zmluvu,
- atraktívne platobné podmienky,
- potrebné pracovné prostriedky (notebook, služobné vozidlo, telefón),
- profesionálnu podporu obchodného oddelenia a priaznivú atmosféru,
- možnosť profesionálneho rozvoja.

Informácie o výberovom konaní

termín výberového konania po dohovore s uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Petruzalek je dnes, vďaka viac ako 60-ročným skúsenostiam, jednou z najkvalifikovanejších obchodných spoločností v oblasti obalových riešení v potravinárskom priemysle. Ponúkame široký výber potravinárskych obalových výrobkov vrátane misiek, fólií, sáčkov a tašiek, šálok, hygienických systémov a strojov na balenie potravín.
Petruzalek pôsobí v 13 európskych krajinách s vlastnými dcérskymi spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3275650  Dátum zverejnenia: 2.1.2018