Reagujte bez životopisu

Prijmeme strojníka

PETROSTAV SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 3 000 EUR/mesiacza vykonané práce naviac možnosť príplatkov a benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme dvoch strojníkov na pásové rýpadla Takeuchi. Práca len SR, celoročne. Podmienka prax + skúsenosti. Vodičský skupina C obrovskou výhodou. Platobné podmienky 10-14eur/hod. Viac info. tel. 0915 977 138​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

-stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zaoberáme sa plynovými a elektrickými prípojkami a všetkými prácami s tým súvisiacimi
ID: 4793842  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac