Administratívny pracovník pre spracovanie podkladov k stavbám

PETROSTAV SK s.r.o.

Miesto práce
Štefanov nad Oravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PETROSTAV prijme do TPP pracovnú posilu na pozíciu administratívny pracovník pre inžiniersku činnosť
Práca vykonávaná v kancelárii v Štefanove nad Oravou, po-pia od 7:00 do 15:30

Náplň práce:

-inžinierska činnosť
-vybavovanie stavebných povolení, kolaudačných rozhodnutí, výnimiek na dočasné dopravné značenie, stanoviská k projektovej dokumentácii, pravidelná komunikácia s úradmi, spracovanie prijatých dokumentov
-vybavovanie všetkých potrebných dokumentov (žiadostí, povolení, stanovísk) k stavbám (líniové, pozemné,...)
-archivácia dokumentov,
-zodpovednosť za svoju činnosť

Podmienky:

-podmienkou ukončené vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa,
-flexibilita, lojálnosť, zodpovednosť
-práca s PC+internet - úroveň pokročilý, programy excel, word, pdf = úroveň pokročilý
- Vodičský preukaz skup.B

Mzda:
-fix na TPP minimálne 750-850 EUR + prémie podľa šikovnosti

V prípade vážneho záujmu je potrebné zasielať životopis na: [email protected]

prémie podľa šikovnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,inžinierska činnosť

Vodičský preukaz

B

šikovnosť,zodpovednosť,flexibilita,lojálnosť

zaoberáme sa plynovými a elektrickými prípojkami a všetkými prácami s tým súvisiacimi
ID: 4038811  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac