Asistentka divízneho riaditeľa

PETROSTAV SK s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PETROSTAV prijme na pozíciu:

asistentka divízneho riaditeľa:
-príjemné vystupovanie, pozitívne myslenie, kreativita , zodpovednosť, flexibilita, práca pod tlakom, akceptovanie nadčasov
-potrebné vysokoškolské vzdelanie 2stupeň-ukonćené
-riešenie úloh s konateľom spoločnosti , riešenie zverených úloh a vypracovanie výstupov
- uvítanie hostí, príprava podkladov pre obchodné jednania
- vypracovanie informačných výkazov o chode spoločnosti
- sprevádzanie na obchodných jednaniach ich príprava organizovanie a následné zhodnotenie výsledku
- zvolávanie, príprava a organizovanie porád
- kontrola plnenia úloh zamestnancov
- spracovanie tabuliek harmonogramov a krátkodobých plánov
Prac.čas: Po-pia: 7:00-16:30+ podľa dohody nadčasy, práce vykonávané v Tvrdošín
Potrebná znalosť: word,excel,pdf,práca s PC súbormi a internetom : pre vśetky potrebná úroveń pokročilý
-Vodičský skup.B
Platové podmienky
Mzda: nadštandard 1000eur + prémie podľa šikovnosti
V prípade vážneho záujmu zasielať životopis na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administrativa-pokrocily

Počet rokov praxe

2

zodpovednost,flexibilita,rýchlosť,pracovitosť

zaoberáme sa plynovými a elektrickými prípojkami a všetkými prácami s tým súvisiacimi
ID: 4031311  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac