Reagujte bez životopisu

Strojník

PETROSTAV SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce vykonávané po-pia, celé stredné a západné Slovensko,
Forma zamestnania živnosť, Mzda 7,5-9 E/h prípadne dohoda + prémie podľa šikovnosti

Ubytovanie, doprava hradíme

Prax potrebná min.2 roky nakoľko práce sú vykonávané v ťažko terén

Ak rád prijímaš výzvy neváhaj prísť k nám a my tvoju šikovnosť oceníme.

V prípade vážneho záujmu volať: 0917 043 065, 0908 208 507,prípadne mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Počet rokov praxe

2

schopnosť pracovať v ťažkých terénoch. nebáť sa prijímať výzvy.

zaoberáme sa plynovými a elektrickými prípojkami a všetkými prácami s tým súvisiacimi

132
027 44 Štefanov nad Oravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Drgáńová
Tel.: +421908208507
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4031243  Dátum zverejnenia: 9.2.2021