Reagujte bez životopisu

Strojník

PETROSTAV SK s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce vykonávané po-pia, celé stredné a západné Slovensko,
Forma zamestnania živnosť/TPP, mzda 10E/h ,dohoda podľa druhu prac.pomeru+ prémie podľa šikovnosti

Ubytovanie, dopravu hradíme

Prax potrebná min.2 roky, nakoľko práce sú vykonávané v ťažkom teréne

Ak rád prijímaš výzvy, neváhaj prísť k nám a my tvoju šikovnosť oceníme.

V prípade vážneho záujmu volať: 0948 633 037, 0917 043 065,prípadne mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

2

schopnosť pracovať v ťažkých terénoch. nebáť sa prijímať výzvy.

zaoberáme sa plynovými a elektrickými prípojkami a všetkými prácami s tým súvisiacimi
ID: 4031243  Dátum zverejnenia: 2.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac