Obchodný zástupca

Petroserv SK s.r.o.

Miesto práce
Pri gymnáziu, Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov, účasť na obchodných stretnutiach
- aktívna komunikácia a starostlivosť o súčasných klientov v aj v nemeckom jazyku
- administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu
- vysoká úroveň komunikačných a prezentačných zručností
- samostatnosť a asertívnosť, proaktívny prístup
- obchodná nemčina slovom aj písmom

- zamestnanie v mladej prosperujúcej spoločnosti
- príjemné a moderné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- možnosť realizovať sa a získať skúsenosti v kontakte so zahraničnými klientmi
-atraktívne finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štrukturovaný životopis spolu s fotografiou na [email protected]
Zaslaním vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť vašim súhlasom, ktorí bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 ZB. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- skúsenosti z oblasti strojárskeho priemyslu
- nemecký jazyk slovom aj písmom

Sme dcérska spoločnosť petroservGmbH, ktorá už funguje viac ako 15 rokov. Zaoberáme sa odstávkami v rafinérkach, v strojárskom, v automobilovom a v potravinárskom priemysle. Ponúkame prácu s nadštandardnou výplatou a na dlhodobo.
ID: 3827233  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac