Reagujte bez životopisu

Elektromontážnik na 1 zmenu v Trenčíne

Petronius SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
1 000 EUR/mesiac+ v prípade predošlej praxe alebo elektro vyhlášky je mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme montážna spoločnosť priamo v Trenčíne a otvárame voľné pracovné miesta!

Pracoval/a si už ako elektromontážnik?
Si z TN a okolia?
Nemáš záujem robiť v noci?

Za 3 ÁNO máš ďalšie kolo pohovoru isté !
Vyrábame hlavne rozvádzače, pri ktorých je dôležitá precízna práca.
Pracovnou náplňou je :
- Pripravenie si správnych komponentov podľa technickej dokumentácie
- Odblankovanie káblov,
- Správne uloženie káblov, zapojenie
- Montáž rozvádzačov a väčších celkov

✔ Zaujímavé mzdové podmienky – riadna pracovná zmluva
/ platená dovolenka, nadčasy a pod./
✔ Výška mzdy v závislosti od predošlej praxe od 1000€ + dohodou
✔ Možnosť práce aj na živnosť
✔ JEDNOZMENNÁ PREVÁDZKA
✔ Zaučenie
✔ Výborná lokalita – možnosť dopravy autobusom
... a k tomu moderná výroba a mladý kolektív

V prípade záujmu ma kontaktujte ešte dnes – počet miest je obmedzený.
Stačí poslať životopis na email : [email protected]
alebo zavolať : 0911 78 70 82

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Vyučený v obore alebo predošlá prax s prácou v elektrovýrobe je výhodou
-Dobrý zrak
-Znalosť čítania elektrotech. schém /základy/
-Zodpovednosť a precíznosť

Naša Spoločnosť je renomovaná Slovenská spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí v štátoch Európskej únie. Za svoje pôsobenie si spoločnosť vybudovala významné postavenie v rámci vzťahov so zahraničnými i tuzemskými odberateľmi a partnermi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4330498  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac