Pokladník - obsluha čerpacej stanice

PETROLTRANS, a.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac+ príplatky v súlade so Zákonníkom práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha tankujúcich zákazníkov pri stojanoch PHM;
- práca s pokladňou;
- prijímanie a uloženie tovaru;
- udržiavanie čistoty vo vnútorných a vonkajších priestoroch čerpacej stanice

- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné a dynamické pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

MIESTO VÝKONU PRÁCE = ČS OKTAN V BÁNOVCIACH NAD BEBRAVOU.
Uvedené pracovné miesto bude obsadzované formou osobného pohovoru.
Žiadosti so stručným Životopisom a telefonickým kontaktom zasielajte elektronickou poštou. Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve a odborná spôsobilosť na epidemiologicky závažné činnosti výhodou;
- skúsenosť s prácou s pokladňou;
- komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, zmysel pre zodpovednosť

Spoločnosť poskytuje špedičné služby v oblasti medzinárodnej prepravy. Postupne sa zamerala na rozšírenie svojich podnikateľských aktivít do oblasti nákupu a predaja ropných produktov (pohonných hmôt) - veľkoobchodný a maloobchodný predaj pohonných hmôt a prevádzkovanie čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dlhé Hony 5268/ 9
05801 Poprad

Kontakt

ID: 4073177  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac