Dispečer železničnej dopravy - maďarský jazyk

RailLog s.r.o.

Miesto práce
Železničná 27, 984 01 Lučenec
Termín nástupu
01.08.2018
800 EUR + 30 % prémie + príplatky za sobotu, nedeľu a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia železničnej dopravy v spoločnosti,
- riadenie prevádzkových zamestnancov spoločnosti,
- nasadzovanie HDV na vlaky spoločnosti,
- komunikácia so zákazníkmi spoločnosti,
- vyhotovenie elektronickej vlakovej dokumentácie,
- evidencia uskutočnených výkonov.

Notebook, mobilný telefón, stravné lístky, team building

Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať iby tým uchádzačom o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú predpoklady uvedené v tomto inzeráte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ambicióznosť, dobré komunikačné schopnosti, záujem o sebazdokonaľovanie.

Spoločnosť zabezpečuje dopravu zákazníckych vlakov v Maďarsku, na Slovensku a v Čechách. Úspešne spolupracuje so spoločnosťami na úseku logistiky. Za posledný rok zvýšila objem výkonov na Slovensku a v Maďarsku o 20 percent a má tendenciu ďalej napredovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3446423  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR + 30 % prémie + príplatky za sobotu, nedeľu a sviatky.