Hasič, záchranár

PETROLSERVIS, s.r.o.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
1 146 - 1 346 EUR/mesiacMzda zložená z /nástupný plat 955€ základ + 20% prémie vyplácané mesačne/ + všetky ostatné zákonné príplatky /so, ne, nočná práca, sviatky.../ Po úspešnom ukončení základnej prípravy základná mzda 1010€ + 20% prémie vyplácané mesačne + zákonné príplatky. + Príspevok zamestnávateľa na tretí pilier DDS. + Vianočný prípspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v profesionálnej hasičskej jednotke. Vykonávanie hasebných a záchranných prác súvisiacich s ochranou osôb a majetku. Vykonávanie ďalších činností na úseku ochrany pred požiarmi v rámci poskytovania služieb prevádzkovania závodného hasičského útvaru.

Práca na dobu neurčitú.
Zaujímavá práca.
Možnosť kariérneho rastu.
Dovolenka nad rámec zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz skupiny C výhodou, nie podmienkou.

Prevádzkovanie závodných hasičských jednotiek a poskytovanie komplexných a ďalších služieb na úseku ochrany pred požiarmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4521037  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 146 EUR/mesiac