Hasič

PETROLSERVIS, s.r.o.

Miesto práce
Volkswagen Slovakia, Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 190 - 1 390 EUR/mesiacUvedená mzda je zložená zo základnej mzdy 990€ plus príplatky za prácu v noci, sobota, nedeľa, sviatok. Jej výška je závislá od mesiaca a odpracovaných hodín. Pracuje sa v 12 hodinových zmenách Denná, Nočná, voľno, voľno

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon služby v hasičskej jednotke v nepretržitej prevádzke.
- vykonávanie záchrany osôb a majetku v prípade vzniku mimoriadnych udalostí
- vykonávanie hasiacich prác pri zdolávaní požiaru
- vykonávanie prác pri likvidácií a odstraňovaní následkov mimoriadnych udalostí
- vykonávanie činnosti protipožiarnej asistenčnej hliadky pri činnostiach so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru
- vykonávanie obsluhy hasičskej techniky a požiarnych zariadení

Základný kurz zamestnancov hasičských jednotiek výhodou, ale nie podmienkou prijatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ochrana pred požiarmi

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hasič, Hasič záchranár, veliteľ družstva...

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prevádzkovanie závodných hasičských jednotiek a poskytovanie komplexných a ďalších služieb na úseku ochrany pred požiarmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4102448  Dátum zverejnenia: 11.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac