Reagujte bez životopisu

Lekár zubnej pohotovosti

PETRAMED s.r.o.

Miesto práce
Slovenských dobrovoľníkov 8, Čadca
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2020
9,5 EUR/hod.Časť mzdy je tvorená z každodenného obratu z pohotovosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ošetrenie pacientov na zubnej pohotovosti. Uľavenie od bolesti a odporúčanie nasledovného postupu.
Práca je vhodná aj pre lekára v medziobdobí medzi prácami, popri RD, či ako dočasná práca pri hlavnom pracovnom pomere.
Ponúkame 3 typy služieb:
pracovne dni od 07:00 - 19:00;
pracovne dni od 15:00 do 19:00,
vikendy a sviatky od 08:00 - 16:00.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mail [email protected] s predmetom Zubný lekár, alebo ma kontaktujte telefonicky na čísle 0905419663.
www.petramed.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Počet rokov praxe

1

Práca na pohotovosti vždy veľa naučí, ako z profesionálneho hľadiska, tak ľudsky. Ponúkame túto prácu pod zastrešením odborníkov z našej kliniky. Príď sa pozrieť, do čoho by si šiel. Kvalita, komfort, spolupráca a skvelý tím.

Sme rodinná firma.​ Naši zamestnanci sú pre nás rovnako dôležití ako naši klienti. Záleží nám na kvalite našej práce, rovnako ako na kvalite našich vzťahov. Snažíme sa napredovať odborne aj ľudsky. Vieme, že nie sme dokonalí, no neustále sa zlepšujeme. Sme komplexnou klinikou so všetkým, čo k tomu patrí. Pre pacientov aj pre našich kolegov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3942201  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.