Zubný lekár

PETRAMED s.r.o.

Miesto práce
Slovenských dobrovoľníkov 984, Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2020
1 400 EUR/mesiacPlatové podmienky vieme upraviť podľa praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Prioritne konzervatívna stomatológia
* Jednoduchá endodoncia
* Jednoduchá protetika
* Komplexný pohľad na pacienta, zložitejšie úkony by lekár delegoval na špecializovaných kolegov

* Príspevky na školenia - možnosť nastaviť si plán školení
* Pravidelné odborné semináre
* Zľavy na ošetrenie až do 75 %
* Flexibilný pracovný čas
* Pravidelné firemné akcie
* Sick day
* Individuálne benefity pri splnení cieľov
* Priateľský kolektív

V prípade záujmu pošlite svoj životopis a motivačný list na e-mail [email protected] s predmetom Zubný lekár.
www.petramed.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Tím dobrých zubárov hľadá k sebe kolegu – zubného lekára, absolventa, aj skúseného hráča, na celý aj skrátený úväzok. Hľadáme kolegu, ktorý má cit pre detail a vzťah k pacientovi. Kolegu, ktorý je tímový hráč a z dobre vykonanej práce má radosť. Spokojný pacient je pre neho rovnako dôležitý, ako odborne urobená práca a spoľahlivosť v kruhu ostatných pracovníkov. S radosťou u seba privítame aj zubársky pár. :) Príď nám pomôcť budovať kliniku...

Sme rodinná firma.​ Naši zamestnanci sú pre nás rovnako dôležití ako naši klienti. Záleží nám na kvalite našej práce, rovnako ako na kvalite našich vzťahov. Snažíme sa napredovať odborne aj ľudsky. Vieme, že nie sme dokonalí, no neustále sa zlepšujeme. Sme komplexnou klinikou so všetkým, čo k tomu patrí. Pre pacientov aj pre našich kolegov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3925460  Dátum zverejnenia: 17.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac