Reagujte bez životopisu

Pedostomatológ

PETRAMED s.r.o.

Miesto práce
Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Prvý kvartál 2021
2 000 EUR/mesiaczákladný plat od 2.000 eur + odmeny zo zisku = všetko závisí od chuti ísť dopredu a pracovať kvalitne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý kolega, vieš si predstaviť, že budeš špičkový zubár pre detských pacientov? My ťa podporíme. Pomôžme ti rozvíjať sa po odbornej stránke, zabezpečíme ti dostatok priestoru pre komunikáciu aj prístup k deťom.

* komplexné ošetrovanie detských pacientov
* záchovná stomatológia u dospelých pacientov

* pri dlhodobej spolupráci školenia a stáže zamerané na oblasť pedostomatológie
* možnosť nastaviť si pracovnú dobu
* príjemný šikovný kolektív
* zľavy na ponúkané služby zamestnávateľa

Samozrejme, občas sa ti do kresla dostane aj dospelý pacient, ale ako sám vieš, detská duša potrebuje špeciálny prístup, aby si so sebou neodniesla traumy na dlhé roky dopredu. Je to výzva. Stať sa lepším, šikovnejším, vnímavejším a vzorom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* trpezlivosť
* komunikácia s deťmi aj rodičmi
* dôslednosť
* asertivita
* zvládanie práce pod stresu
* túžba po vzdelaní

Sme rodinná firma.​ Naši zamestnanci sú pre nás rovnako dôležití ako naši klienti. Záleží nám na kvalite našej práce, rovnako ako na kvalite našich vzťahov. Snažíme sa napredovať odborne aj ľudsky. Vieme, že nie sme dokonalí, no neustále sa zlepšujeme. Sme komplexnou klinikou so všetkým, čo k tomu patrí. Pre pacientov aj pre našich kolegov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3814476  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac