Asistent/ka predaja šperkov PETRA TOTH, AVION a EUROVEA Bratislava

Petra Toth, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2024
960 EUR/mesiacFINANČNÉ OHODNOTENIE (brutto): TPP: 960 (brutto): 160 hodín mesačne + víkendové príplatky Polovičný úväzok: 480 (brutto): 80 hodín mesačne + víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich predajní v Eurovea a AVION Bratislava hľadáme milé, komunikatívne, dynamické, ale ústretové a nenútené asistentky a asistentov predaja s citom pre šperky a módu.

Radi by sme našli ľudí do nášho tímu, ktorí majú radi našu tvorbu a pomôžu nám šíriť našu krásnu slovenskú kultúru do sveta.

​Práca je ideálna ako brigáda pre študentov vysokých škôl.
​Preferujeme dostupnosť aspoň 20 h týždenne a prioritne uchádzačov, ktorí majú znalosť o značke a dlhšie nás poznajú :)​

Pracovná doba AVION:
Pracovný týždeň:
Doobedná smena: 10:00 -15:30 hod
Poobedná smena: 15:30-21:00 hod
Víkend:
Doobedná smena: 9:00 -15:00 hod
Poobedná smena: 15:00-21:00 hod
Pracovná doba EUROVEA:

Denne maximálne 6 hodín.

Okrem platu ošperkovanie a ošatenie zaručené.
Stabilná práca pre unikátnu slovenskú značku .

• Zamestnanecká zľava (30%) na všetky produkty Petra Toth
• Možnosť kariérneho rastu

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám Vaše CV aj s fotkou na emailovú adresu: [email protected] s predmetom: asistent/ka predaja Petra Toth.

Tešíme sa na Vás, že sa stanete členom/členkou nášho tímu a v prípade veľkej spokojnosti ponúkame do budúcna možnosť osobného rastu. Len s Vami dokážeme veľké veci.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
WhatsApp - Pokročilý

• precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
• komunikatívnosť
• ústretovosť
• ochota poradiť a pomôcť
• ochota vziať smenu aj za kolegov v prípade výpadku
• cit pre módu a estetiku
• lásku k značke Petra Toth je bonusom

Slovenská šperkárska značka, ktorá pri svojej tvorbe používa pôvodné ľudové vzory a pretvára ich do sofistikovanej súčasnej formy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sloboda
E-mail: poslať životopis
ID: 4813950  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac