Asistent predaja EUROPA SC Banská Bystrica

Petra Toth, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.05.-30.05.2024
880 EUR/mesiacFINANČNÉ OHODNOTENIE (brutto): 20 hod. týždenný úväzok (80 hodín mesačne) : 440 EUR 30 hod. týždenný úväzok (80 hodín mesačne) : 660 EUR 40 hod. týždenný úväzok (160 hodín mesačne) : 880 EUR (TPP) + víkendové príplatky (sobota 50%, nedeľa 100%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej predajne (predajný stánok) v EUROPA Shopping Center Banská Bystrica hľadáme milé, komunikatívne, dynamické, ale ústretové a nenútené dievčatá, ktoré milujú šperky a módu.

Nakoľko naše predajne slúžia aj ako výdajné miesta eshopov, od našich kolegýň/kolegov vyžadujeme precíznosť a dôslednosť pri spracovaní a vydaní objednávky klientovi.
Práca je ideálna ako brigáda pre študentov vysokých škôl.
Preferujeme dostupnosť aspoň 20 h týždenne a prioritne uchádzačov, ktorí majú znalosť o značke a dlhšie nás poznajú :)

Otváracie hodiny centra : 09:00 -21:00

Pracovná doba 6h denne- iba jedna smena počas dňa:
• doobedná smena: 9:00 -15:00
• poobedná smena: 15:00 -21:00

Okrem platu ošperkovanie a ošatenie zaručené.
Stabilná práca pre unikátnu slovenskú značku .

• Zamestnanecká zľava (30%) na všetky produkty Petra Toth
• Flexibilný pracovný čas

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám Vaše CV s fotkou na emailovú adresu: [email protected] s predmetom: asistent predaja EUROPA BB

Tešíme sa na Teba, že sa staneš členkou nášho tímu a v prípade veľkej spokojnosti ponúkame do budúcna možnosť osobného rastu. Len s Tebou dokážeme veľké veci.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
WhatsApp - Pokročilý

• precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
• komunikatívnosť
• ústretovosť
• ochota poradiť a pomôcť
• ochota vziať smenu aj za kolegov v prípade výpadku
• cit pre módu
• láska k značke Petra Toth je bonusom

Slovenská šperkárska značka, ktorá pri svojej tvorbe používa pôvodné ľudové vzory a pretvára ich do sofistikovanej súčasnej formy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sloboda
E-mail: poslať životopis
ID: 4811608  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac