Staň sa úspešným realitným maklérom a členom nášho tímu!

Petra Jasovská - Prvý domov

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 5 000 EUR/mesiacMesačný príjem realitného makléra závisí od počtu predaných nehnuteľností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme moderná realitná kancelária ktorá hľadá šikovných a odhodlaných maklérov, ktorí sa neboja podnikať v oblasti realít a ktorí chcú dosiahnuť úspech, finančnú slobodu a patriť medzi najlepších maklérov vo svojom okolí.

Kto sa môže stať maklérom?

Ak Vás baví svet realít, ste komunikatívny, flexibilný, priateľský a chcete byť pánom svojho času a byť nadštandardne ohodnotený za svoju vykonanú prácu ste na správnom mieste!
Stačí ak máte: založenú živnosť , mobilný telefón, notebook, auto, ktoré je pri tejto profesií nevyhnutné a samozrejme chuť pracovať.

Čo Vás u nás čaká?

Príjemný kolektív v našej realitnej kancelárii a tímová práca.
Po nábore nehnuteľnosti do ponuky Vám pomôžeme s celým predajom nehnuteľnosti.
Potrebné zmluvy (rezervačná, kúpna, vklad na kataster) Vám zabezpečí náš interný právnik s ktorým spolupracujeme.
V našej kancelárii máme profesionálneho fotografa, ktorý Vám zabezpečí katalógové fotografie, video prezentáciu spolu s dronovými zábermi a Vy ich budete mať k dispozícii do 2 pracovných dní, a tak zvyšný čas môžete venovať Vašim klientom.
Práca je vhodná aj pre absolventov.

- 60 % z provízie, ktorá je dohodnutá pre realitnú kanceláriu je provízia makléra
- Provízia pri hypotekárnom úvere
- Zaplatené školenie vo výške 100 % z celkovej sumy kurzu v realitnej únii (realitný obchod v praxi) kde je maklér oboznámený s predajom nehnuteľnosti a stáva sa členom Realitnej únie
- Vlastné vizitky s Vašou fotografiou - 200 ks ZADARMO!
- Vlastný banner s Vašou fotografiou - ZADARMO!
- Bezplatné využitie dekoračných predmetov na homestaging (aranžovanie) nehnuteľnosti

Ak sa chcete stať úspešným a pracovať v našom tíme, tak neváhajte a zašlite nám Váš životopis na našu e-mailovú adresu.
Ďakujeme Vám za všetky zaslané životopisy, kontaktovať budeme iba vybraných budúcich maklérov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Internet - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dôveryhodný
- Priateľský
- Komunikatívny
- Flexibilný
- Samostatný
- Zodpovedný
- Príjemné vystupovanie ku klientom
- Efektívny
- Odolný voči stresu a schopnosťou rýchlo reagovať
- Lojálny
- Čistý register trestov

Sme moderná realitná kancelária pôsobiaca v Trnave a v okolí, ktorá sa zaoberá predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností. Sme členom Realitnej únie SR.
Kladieme dôraz na profesionálne odvedenú prácu až do úplného konca predaja nehnuteľnosti a spokojnosť klientov je u nás na 1.mieste.

Naša práca je o spojení klientov s produktom ktorí chcú - VYSNÍVANÝ DOMOV s miestom, kde môžu žiť pohodlne a vytvárať si nezabudnuteľné spomienky.

Ulica Hospodárska 3611/53
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 4000142  Dátum zverejnenia: 14.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac