Reagujte bez životopisu

60 % z provízie! Najvyššia odmena na trhu! (Realitný maklér)

Petra Jasovská - Prvý domov

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.11.2021
1 800 - 5 000 EUR/mesiacMesačný príjem závisí od počtu predaných nehnuteľností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nábor nehnuteľností do portfólia realitného makléra, žiadne telefonovanie na studené kontakty,
- obhliadky so záujemcami,
- dotiahnutie obchodu do úspešného konca.

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. ponúka pri sprostredkovaní predaja, prenájmu nehnuteľnosti služby na vysokej profesionálnej úrovni.

Našim klientom hľadáme ich vysnívaný domov. Miesto, kde môžu žiť pohodlne a vytvárať svoje nezabudnuteľné spomienky.

Práve preto hľadáme do nášho tímu odhodlaných a šikovných ľudí, ktorí chcú v tejto oblasti dosiahnuť úspech, finančnú slobodu a patriť medzi najlepších vo svojej profesii!!

Kto sa môže stať realitným maklérom?

Ak Vás baví svet realít, ste komunikatívny, flexibilný, priateľský a chcete byť pánom svojho času a byť nadštandardne ohodnotený za svoju vykonanú prácu, ste na správnom mieste!

Stačí, ak máte:
- Mobilný telefón,
- notebook,
- auto.

Čo Vám zabezpečíme?

✓ Know-how v oblasti realít,
✓ prepracovaný online vzdelávací systém,
✓ pravidelné, už dohodnuté nábory nehnuteľností do Vášho portfólia,
✓ po nábore nehnuteľnosti do ponuky Vám pomôžeme s celým procesom predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti,
✓realitná kancelária zastreší kompletný právny servis.

- 60 % z provízie - najvyššia odmena na trhu pre realitného makléra z každého predaja a prenájmu nehnuteľnosti,
- priraďovanie nehnuteľností na dennej báze (predaj, prenájom), žiadne studené telefonáty ako v iných realitných kanceláriách, všetko zabezpečíme za Vás,
- inzerovanie nehnuteľností na platených realitných portáloch,
- štartovací balík: vizitky, banner, firemné zakladače...

Ak sa chcete stať úspešným a pracovať v našom tíme, tak neváhajte a zašlite nám Váš životopis s fotografiou na našu e-mailovú adresu.

Prvé stretnutie absolvujeme online.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dôveryhodný,
- priateľský,
- komunikatívny,
- profesionálne vystupovanie.

Sme moderná realitná kancelária pôsobiaca na Západnom Slovensku.
Kladieme dôraz na profesionálne odvedenú prácu až do úplného konca predaja.

Spokojnosť klientov je u nás vždy na 1. mieste!

Naša práca je o spojení klientov s produktom ktorý chcú - vysnívaný domov s miestom, kde môžu žiť pohodlne a vytvárať si nezabudnuteľné spomienky.

Sme členom Realitnej únie SR.
ID: 4000142  Dátum zverejnenia: 19.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac