Optometrista,Oftalmológ

Petra Hunčíková - Očná optika

Miesto práce
Dolná 7, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1500+motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je meranie zrakovej ostrosti a stanovenie refrakčných hodnôt pre vyhotovenie korekčnej pomôcky a poradenstvo v oblasti očnej optiky s celoslovenskou pôsobnosťou.

Vysoké motivačné ohodnotenie, práca v rodinnom kolektíve a spoločnosti, ktorá je etablovaná na trhu už viac ako 15 rokov. Možnosť užívania motorového vozidla, mobilného telefónu, možnosť ubytovania v centre mesta v novozrekonštruovanom 3-izb.byte aj s rodinou zdarma.Ďaľším benefitom je 3-dňový pracovný týždeň.

V prípade záujmu budú konkrétne informácie ohľadom prac.ponuky spresnené záujemcom na osobnom stretnutí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť , lojálnosť a pracovitosť

Spoločnosť sa zaoberá komplexnou starostlivosťou o zrak, predajom a zhotovovaním optických korekčných pomôcok . Svoje portfólio služieb neustále rozširujeme a snažíme sa prispôsobovať požiadavkam trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Dolná 7
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Hunčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3275972   Dátum zverejnenia: 2.1.2018