Logo PETOMAR s. r. o.

Pracovníčka v Záhradnom centre

PETOMAR s. r. o.

Jazierkové a Závlahové Centrum PETOMAR, Váhovská, Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.• Dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Čo bude tvojou náplňou práce?

​• Komplexná starostlivosť o vodné rastliny.

​• Sadenie, delenie a odburiňovanie vodných rastlín
​• Predaj vodných rastlín zákazníkovi
​• Vyhľadávanie nových druhov do sortimentu
​• Navrhovanie výsadby vodných rastlín do projektov (zaučíme)
​• Udržiavanie pavilónu vodných rastlín a jeho okolia

Prácu budeš vykonávať priamo v sídle firmy PETOMAR. Práca sa vykonáva vo fóliovom pavilóne, to znamená, že je na jar a jeseň v chladnejšom prostredí a v lete vo vyšších teplotách.

Pracovať budeš v kolektíve 2-3 kolegýň.

Čo ti ponúkame?

• Prácu v rozvíjajúcej sa spoločnosti

• Možnosť rozvíjať predajnú sekciu
• Zamestnanecké zľavy na sortiment z našej ponuky
• Káva zadarmo v kuchynke je u nás samozrejmosťou
• Spoločné firemné akcie v menších skupinkách podľa záľub, ale aj celofiremné
teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu budeme uchádzačov kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záujem

• flexibilita

• zodpovednosť

PETOMAR je rodinná firma, ktorá sa špecializuje na internetový, maloobchodný a veľkoobchodný predaj sortimentu:

• jazierkovej techniky
• čerpacej techniky
• bazénovej techniky
• mestského mobiliáru
• závlahových systémov
• záhradného tovaru
• akvaristiky

Máme zázemie kamennej predajne 600 m2 vnútorných priestorov a 5000 m2 vonkajších priestorov. Aktuálne budujeme nový eshop (multistore, multilanguage) V blízkej dobe sa chystáme rozšíriť pole pôsobnosti do ďalších krajín mimo SR, preto hľadáme kolegov, ktorí zapadnú do mladého kolektívu.

Pozrieť si naše priestory a dozvedieť sa viac o firme môžeš na www.petomar.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Majerník
E-mail: poslať životopis
ID: 4811536  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.