Skladník / Balenie eshopu

PETOMAR s. r. o.

Miesto práce
Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.4.2024
800 - 1 400 EUR/mesiacV základnej mzde je zahrnutý dochádzkový bonus 70€ a osobné ohodnotenie 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou práce?
• Prijímanie tovaru pomocou PDA scanerov
• Práca s počítačom, google disk, google sheet, ES Pohoda vypĺňanie reportov
• Dokladanie tovaru do predajne
• Príprava tovarov vo vonkajšom sklade (fólie, geotextílie)
• Balenie eshopových objednávok pomocou PDA scanerov
• Zaskladnovanie tovarov na pozície
• Mimo hlavnej sezóny, pomocné práce okolo firmy

Čo ti ponúkame?
• Prácu v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Zamestnanecké zľavy na sortiment z našej ponuky
• Káva zadarmo v kuchynke je u nás samozrejmosťou
• Spoločné firemné akcie v menších skupinkách podľa záľub, ale aj celofiremné
teambuildingy
• Dochádzkový bonus

Firma je situovaná 1minútu od diaľnice R1 na zjazde Dolná Streda.

Miesto výkonu práce je v sídle našej spoločnosti v Dolnej Strede, Váhovská 870 (areál Velba)

• Prosíme ťa o kontakt výlučne zaslaním CV z Profesie, životopisy vyhodnocujeme v prvom kole a v prípade, že nás tvoje CV osloví, budeme ťa kontaktovať.
• Termín nástupu dohodou.
• V prípade potreby sa Vám prispôsobíme ak potrebuješ
ukončiť momentálny pracovný pomer. Na kvalitu radi
počkáme.
• Vynikajúca lokácia aj pre uchádzačov z BA kraja.
Firma je situovaná 1minútu od diaľnice R1.
Do práce a z práce by si chodil presne opačne ako ide hlavná vlna. Ráno smer Trnava prázdna diaľnica do práce a večer smer Bratislava prázdna diaľnica z práce.
AVION - PETOMAR cca 30min.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Základy
Práca so skenerom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladnik

Počet rokov praxe

2

- nutná prax s prácou s PDA scanermi
- nutná prax s prácou v skladovom systéme
- preukaz vodiča VZV (možnost dorobiť)
- samostatnosť pri riešení úloh
- pozitívny vzťah ku kolektívu
- schopnosť rýchlo sa učiť

PETOMAR je rodinná firma, ktorá sa špecializuje na internetový, maloobchodný a veľkoobchodný predaj sortimentu:

• jazierkovej techniky
• čerpacej techniky
• bazénovej techniky
• mestského mobiliáru
• závlahových systémov
• záhradného tovaru
• akvaristiky

Máme zázemie kamennej predajne 600 m2 vnútorných priestorov a 5000 m2 vonkajších priestorov. Aktuálne budujeme nový eshop (multistore, multilanguage) V blízkej dobe sa chystáme rozšíriť pole pôsobnosti do ďalších krajín mimo SR, preto hľadáme kolegov, ktorí zapadnú do mladého kolektívu.

Pozrieť si naše priestory a dozvedieť sa viac o firme môžeš na www.petomar.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4792316  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac