Obchodný zástupca pre Považskú Bystricu

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Február/Marec 2021
Mzdové podmienky (brutto)
625 EUR/mesiac+ pohyblivé zložky, + provízie z obchodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia marketingových aktivít na školy, samosprávy a organizácie za účelom odberu novín
- Tvorba a predaj reklamných projektov
- Starostlivosť o existujúcich partnerov
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Práca z redakcie MY Považský OBZOR

- Motivačné finančné ohodnotenie - mesačné finančné odmeny
- Flexibilný pracovný čas - úplná samostatnosť
- Pre výkon práce k dispozícii služobný telefón, auto
- Školenie

Informácie o výberovom konaní

- životopisy posielajte na e-mailovu adresu
[email protected]
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť za svoj výkon

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4023417  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 625 EUR/mesiac