Redaktor pre Žilinské a Kysucké noviny

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 950 EUR/mesiacIné motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava autorských článkov z oblasti spravodajstva pre weby Žilina a Kysuce. Práca na webe a Facebooku, fotografovanie. Ide o prácu s flexibilnou pracovnou dobou. Výhodou je žurnalistické, masmediálne vzdelanie.

Motivačné zložky k mzde za predaj novín, odmeny za autorské články na webe, mimoriadne odmeny za mimoriadnu prácu (spolupráca s inzertným a marketingovým oddelením).
Možnosť robiť nezávislú a profesionálnu žurnalistiku a vďaka nej meniť veci k lepšiemu bezprostredne vo svojom okolí. O našej práci nerozhodujú obce, mestá, ani silní ekonomickí hráči, ale fakty a čitatelia. Vďaka silnému zázemiu vydavateľa sa aj udalosti z každého kútu nášho regiónu môžu stať hlavnými správami v celoslovenskom spravodajstve.

K životopisu nezabudnite pripojiť aj motivačný list, v ktorom zhrniete Vaše doterajšie skúsenosti, ktoré sú predpokladom pre obsadenie tejto pozície
Životopis zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by o Vás povedali priatelia či Vy sám (sama)?
- Viem výborne po slovensky.
- Zvládam neštandardné situácie.
- Má rád internet, web, sociálne siete a vie s nimi pracovať.
- Má aktívny záujem o dianie v regióne
- Má všeobecný spoločenský prehľad

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3977789  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac