Redaktor spravodajstva týždenníka MY Hornonitrianske noviny/ Prievidza

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
september 2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 950 EUR/mesiacplus pohyblivé výkonnostné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava autorských článkov z oblasti spravodajstva a kultúry pre Týždenník MY Hornonitrianske noviny, práca na webe a Facebooku, technická príprava novín, fotografovanie. Spolupráca s inzertným a marketingovým oddelením na projektoch. Ide o prácu s nepravidelným pracovným časom vrátane víkendov a sviatkov. Výhodou je žurnalistické, masmediálne vzdelanie.

-k životopisu nezabudnite pripojiť aj motivačný list, v ktorom zhrniete Vaše doterajšie skúsenosti, ktoré sú predpokladom pre obsadenie tejto pozície

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Adobe Photoshop - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by o Vás povedali priatelia či Vy sám (sama)?
- Viem výborne po slovensky.
- Zvládam neštandardné situácie.
- Má rád internet, web, sociálne siete a vie s nimi pracovať.
- Má aktívny záujem o dianie v regióne
- Má všeobecný spoločenský prehľad

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Petit Press
Frana Mojtu 1
94901 Nitra
ID: 3966311  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac