PHP Programátor/ka Symfony

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného tímu v Nitre hľadáme skúseného PHP vývojára s dokázateľnými skúsenosťami s frameworkom Symfony. PHP Symfony, MySQL, Redis, Kafka, Lua, Golang…..

· Budeš zlepšovať CMS pre našich redaktorov

· Budeš vytvárať dôležité procesy pre rôzne eventy (voľby, športové eventy...)

· Budeš mať veľké slovo, a tvoju prácu bude vidieť viac ako 2 milóny používateľov mesačne

· Budeš sa zúčastňovať pravidelných daily meetingov s ostantými členmi Nitrianského tímu

· Predošlý bod ti možno napovedal, že sa riadime SCRUM-om. Máme ho však mierne ohnutý, aby nám viac vyhovoval.

· Všetci používame PHP Storm ako editor.

· Bežíme na PHP 7.2 a vyššie

· Dáta ukladáme do MySQL a zároveň veľa z nich preteká cez Kafku

· Veľké dáta spracúvavame v Golangu

· Front-endom Ťa trápiť nebudeme, máme vlastné FE oddeleni

· Skvelý kolektív ktorý sa nachádza v kanceláriách v centre mesta Nitra

· V prípade, že budeš chcieť môžeš si zájsť do Bratislavy alebo Považskej Bystrice, tam máme totiž tímy a kancelárie tiež

· Neobmedzený home office (ale s rozumom)

· Veľa skúseností od našich členov tímov, ktorí sú v danom segmente TOP

· Extra neformálnu atmosféru

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do druhého kola výberového konania.
Informácie týkajúce sa spracovania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na: https://www.sme.sk/dok/20815421/vyhlasenie-o-ochrane-sukromia-uchadzaci-o-zamestnanie/#ixzz5Gtlw6TZc

K zasielanému životopisu pripojte nasledovný súhlas:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou Petit Press, a.s. v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.4.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programátor

· Výborná znalosť PHP a Symfony a samozrejme OOP (znalosť iného MVC frameworku výhodou)

· Základná znalosť SQL

· Základná znalosť Vue.js výhodou

· Chuť sa učiť novým veciam / postupom

· Aktivita pri riešení problémov, oceníme aj nové návrhy riešení

· Tímový duch

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lazaretská 12
811 08 Bratislava
ID: 3896864  Dátum zverejnenia: 24.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac