Brand Manager pre SME.sk

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 € v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne sa podieľa na tvorbe celkovej stratégie pre značku SME a na plánovaní komunikačných aktivít s cieľom posilniť imidž značky SME a návštevnosť portálu SME.sk .
Navrhuje a realizuje aktivity na zvýšenie počtu predplatiteľov digitálneho obsahu SME.sk (získať nových predplatiteľov a zvýšiť lojálnosť súčasných predplatiteľov). Pripravuje zadania pre dodávateľov /agentúry. Zabezpečuje realizáciu schválených kampaní a projektov, vyhodnocuje ich úspešnosť, zodpovedá za dodržiavanie schváleného rozpočtu. Generuje a vyhodnocuje nápady pre nové propagačné akcie.
Zabezpečuje nasadzovanie bannerových kampaní na propagáciu SME.sk a digitálneho predplatného v reklamnom systéme Inres. Monitoruje a vyhodnocuje úspešnosť bannerových kampaní.
Zabezpečuje propagáciu predplatného SME.sk na sociálnych sieťach - Facebook Business Manager a iných.

Práca v stabilnej spoločnosti
Flexibilný pracovný čas
Notebook, mobilný telefón
Multisport karta
Ďalšie benefity, ktoré upresníme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, média, digitálny marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 1 rok skúsenosti s online marketingom.
Orientácia v Google Analytics.
Schopnosť efektívnej komunikácie.
Pro-aktívny prístup, samostatnosť a zodpovednosť. Kreativita a flexibilita.
Anglický jazyk aktívne.
MS Windows pokročilý.

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3802588  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 € v závislosti od skúsenosti kandidáta