Redaktor-editor týždenníka MY noviny východu a webovej stránky

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
august 2019
700,- €/mesiac pri TPP, 850,- €/mesiac pri živnosti, + finančné bonusy za prekročenie plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, realizácia a zalamovanie článkov pre týždenník MY Noviny Východu, editovanie autorských a externých príspevkov na FB a webe, technická príprava novín, fotografovanie, natáčanie videí. Ide o časovo náročnú prácu s flexibilným pracovným časom vrátane víkendov a sviatkov, vhodné len pre ľudí s ambíciou dlhodobo pracovať v oblasti médií, výhodou je žurnalistické, masmediálne vzdelanie.

Oboznámte sa s linkom: https://www.sme.sk/dok/20815421/vyhlasenie-o-ochrane-sukromia-uchadzaci-o-zamestnanie/#ixzz5Gtlw6TZc .
Zaslanie životopisu: Životopis s fotkou, napísaný v slovenskom jazyku, motivačný list napíšte do textu správy (nie ako pripojený súbor), súčasťou ktorého budú aj odpovede na nasledovné otázky:
1. Prečo by ste chceli s nami spolupracovať?
2. Čo je Vašou silnou a slabou stránkou?
3. Aké máte skúsenosti v oblasti médií?
4. Aký bol Váš najlepší výsledok v práci, ktorú ste robili?
5. Aká je Vaša skutočná motivácia?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3702070  Dátum zverejnenia: 30.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,- €/mesiac pri TPP, 850,- €/mesiac pri živnosti, + finančné bonusy za prekročenie plánov