Zástupca divíznej šéfredaktorky/ šéfredaktor pre MY noviny žilinského kraja - projektový manažér

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + 400 plat je tvorený motivačne z viacerých zložiek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zástupca divíznej šéfredaktorky/ šéfredaktor pre MY noviny Žilinského kraja: koorodinácia redaktorského tímu týždenníkov MY Žilinského kraja. Spolupráca s obchodným tímom. Príprava článkov zo zvereného regiónu, práca na webe a FB. Ide o časovo náročnú prácu s nepravidelným pracovným časom vrátane víkendov a sviatkov, vhodné len pre ľudí s manažérskymi skúsenosťami a s ambíciou dlhodobo pracovať v oblasti médií, výhodou je žurnalistické, masmediálne vzdelanie, záujem o komunálnu politiku, spoločenský život

Spolu so životopisom a motivačným listom prosím pošlite aj spravodajský príspevok (text! )na ľubovoľnú tému, resp.link na text uverejnený v minulosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, masmediálna komunikácia, iné...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo by o Vás povedali priatelia či Vy sám (sama)?
- Som rodený manažér
-Je to ozajstný tímový človek
- Viem výborne po slovensky.
- Je to extrovert, s ktorým je zábava.
- Zvládam neštandardné situácie.
- Má rád šport, internet, web, sociálne siete a vie s nimi pracovať.
- Veľa čítam, vrátane novín a časopisov.
- Má výbornú slovnú zásobu a je rozhľadený.
- Viem, že je stále sa čo učiť

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3276924  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 + 400 plat je tvorený motivačne z viacerých zložiek