Obchodný zástupca pre predaj inzercie

Petit Press, a.s.

Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových a rozvíjanie spolupráce u existujúcich klientov
- starostlivosť o marketingové potreby klientov vo zverenom regióne
- predaj inzertného priestoru do regionálnych tlačových a online médií vydavateľstva
- monitoring trhu a konkurencie
-podpora pri inováciách produktov

- práca na trvalý pracovný pomer
- stabilná a zaujímavá práca pre jeden z najväčších vydavateľských domov na Slovensku
-motivačný systém finančného ohodnotenia, možnosť získania pravidelných bonusov a pohyblivých zložiek
-systém školení a profesijný rast v oblasti marketingu, komunikácie a PR

Informácie o výberovom konaní

- životopisy posielajte na e-mailovu adresu
peter.dobrota@petitpress.sk
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- zodpovednosť
- schopnosť samostaného jednania a rozhodovania
- prax v priamom predaji alebo v reklame výhodou

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Új Szó, Korzár, týždenník Vasárnap, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Petit Press, a.s., divízia Bratislava
Sládkovičova 1
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Melicherčíková
Tel.: +421915912853
E-mail: poslať životopis
ID: 1907725   Dátum zverejnenia: 6.12.2017