Advokát/ka

PETERKA & PARTNERS advokátska kancelária s.r.o. organizačná zložka

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 700 EUR/mesiacOd 2700 EUR, resp. dohodou, podľa dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PETERKA & PARTNERS, popredná nezávislá advokátska kancelária pôsobiaca v regióne strednej a východnej Európy, s pobočkami v 8 krajinách, hľadá do svojho tímu v Bratislave Advokáta/Advokátku.

Ponúkame:
Podnetnú prácu hlavne pre zahraničnú klientelu
Profesionálny rast
Kolegiálne a priateľské pracovné prostredie
Ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam a dosiahnutým výsledkom
Prácu na zaujímavých a komplexných projektoch v spolupráci s pobočkami v ostatných krajinách

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom/anglickom/francúzskom jazyku na email: [email protected]
Zásady spracúvania osobných údajov sú uchádzačom zasielané obratom. Následne budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Záujem o právo, záujem odborne rásť, vzdelávať a zlepšovať sa.
Zodpovedný prístup.
Lojalitu.
Prax aspoň 5 rokov (z toho aspoň 2 roky ako advokát).
Francúzsky alebo nemecký jazyk výhodou.

PETERKA & PARTNERS is an independent full-service law firm with special commitment to the region of Central and Eastern Europe.

The only truly Central Eastern European law firm that has built its own strong regional presence in key markets, PETERKA & PARTNERS offers a pan-regional legal and tax competency and dynamic alternative to the top law firms, both international and purely local, on these markets.

Operating 8 fully-owned offices across the region, in the Czech Republic, Slovakia, Poland, Hungary, Romania, Bulgaria, Croatia and Ukraine and covering also Slovenia, Serbia, Bosnia- Herzegovina and others, PETERKA & PARTNERS is organized and acts as a “one firm” and leverages its unique integrated infrastructure, legal excellence, industry insight and deep local expertise to deliver complex legal solutions with an exceptional commercial value for the clients.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 437162  Dátum zverejnenia: 31.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac