Reagujte bez životopisu

Kuchár, kuchárka

Peter Šuch

Miesto práce
Veľký Meder
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný čas na krátky a dlhý týždeň, práca v kuchyni-denné menu a ala cart ponuka, pizza

Informácie o výberovom konaní

viac informacie na mieste, alebo na tel. č.: 0907 422 477

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš penzión a reštauráciu Stefarez nájdete v srdci mesta Veľký Meder, ktoré je jedným z najvýznamnejších turistických centier na juhu Slovenska. Ponúkame ubytovanie v pohodlných izbách, reštauráciu a bezplatné parkovanie. Termálne kúpalisko Corvinus je vzdialené od penziónu na 10 minút.
V reštaurácii ponúkame chutné denné menu, okrem toho jedlá tradičnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne, pizzu a takisto naše vynikajúce novinky, Stefarez burger boxy. Naše priestory sú ideálne na organizovanie rodinných a firemných podujatí, s kapacitou do 64 osôb.
ID: 3966610  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac