Predajca bicyklov

Peter Sádecký - SADESPORT

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce predajcu je obsluha zákazníkov na predajni, pomoc pri výbere tovaru, dokladanie a cenovkovanie tovaru.

Vyžadujeme:
Príjemné vystupovanie
Dobrá slovná zásoba, komunikatívnosť
Samostatnosť
Zodpovednosť

-možnosť osobného rastu
- zamestnanecké zľavy
- preplatená plná hodnota gastro lístkov
- po dohode flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím životopis s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Predaj bicyklov Považská Bystrica. Sme tím ľudí, ktorí milujú cyklistiku a všetko dianie okolo nej, a preto ako internetový a miestny predajca bicyklov a príslušenstva, sa snažíme zákazníkom poskytnúť poradenstvo a služby na vysokej odbornej úrovni. Komunikácia a vzťah so zákazníkom je našou prioritou a sme šťastní za každý úsmev, príhodu alebo víťazstvo, sprostredkované bicyklom od nás. Naša predajňa sa nachádza na začiatku ulice Hliníky 633/87 (križujúca ulicu Sládkovičova)
ID: 3547259  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 €