Inštalatér /potrubár/ údržbár

Peter Pilip BYTSERVIS

Slovensko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 400 EUR/mesiac- 13. plat na základe dosiahnutých výsledkov spoločnosti; - odmeny pri pracovných jubileách; - príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zručného a spoľahlivého kolegu ale partiu kolegov pre výkon inštalatérskych a kúrenárskych prác.
Predovšetkým:
1) Demontáž a montáž vodovodných a kanalizačných potrubí a zariadení,
2) Radiátory, montáže kúrenie, príprava potrubia, pomocné práce atď.,
3) Zabezpečovanie bežných prác (rezanie, pílenie, vŕtanie, skrutkovanie atď.),

- nie je na škodu vyznať sa vo výkresoch - lepšia mzda

Práca je vykonávaná formou 3 týždňových turnusov v Bratislave, so zabezpečeným ubytovaním a dopravou z celého Slovenska. Každý mesiac je 10 dní voľna.

- dlhodobá a stabilná práca na Slovensku,
- istota pravidelnej výplaty,
- ubytovanie zabezpečené v blízkosti pracoviska,
- zabezpečená doprava z a na pracovisko,
- doprava do zamestnania alebo príspevok na dopravu,
- pracovné náradie podľa potreby, oblečenie a ochranné pomôcky,
- profesijný a odborný rozvoj, možnosť školení a vzdelávania,
- možnosť získať odmeny za výsledky práce,
- 10 dni voľna každý mesiac,

Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. vianočný večierok, športový deň).

Ak Vás ponuka naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom vopred srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

inštalatér, kúrenár, potrubár

Počet rokov praxe

2

- samostatná práceschopnosť, spoľahlivosť
- vodičský preukaz sk. B na automobil výhodou
- ochotu pracovať nadčas
- manuálna zručnosť

Spoločnosť BYTSERVIS sa už 30 rokov pohybuje v oblastí voda, plyn a kúrenie. Realizujeme výmeny potrubných rozvodov vo viac 2000 bytov ročne. Zabezpečujeme havarijnú službu pre viac ako 300 bytových domov v rámci Bratislavy. Ponúkame stabilné pracovné miesto a férové jednanie. Spokojnosť našich pracovníkov je základ úspešnej spolupráce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4181093  Dátum zverejnenia: 3.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac