Vodič kamiónu - medzinárodnej prepravy / nie turnusy

Peter Mrúz

Miesto práce
Petrovianska 31, Prešov-Solivar
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovarov export Nemecko import Slovenská republika. NIE TURNUSY.

- Seriózna a stabilná firma
- Zaujímavé finančné ohodnotenie,
- Odmeny za dobrú spotrebu a starostlivosť o vozidlo
- Automatické platenie mýta
- Pridelené vozidlo vodičovi : SCANIA alebo VOLVO
- Vo všetkých vozidlách navigácia Garmin
- Pravidelné vyplácanie mzdy samozrejmosťou

Termín výberového konania dohodnúť na telefónnom čísle 0908 854 835 alebo emailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- serióznosť a spoľahlivosť
-zodpovednosť

Hlavnou činnosťou firmy je poskytovanie komplexných služieb v oblasti medzinárodnej nákladnej dopravy. Disponujeme moderným vozovým parkom značky VOLVO a SCANIA a Mercedes (vozidlá EURO 5 EEV a EURO 6).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4037494  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac