Vodič plachtovej dodávky v medzinárodnej doprave

Peter Mlich -AUTODOPRAVA

Miesto práce
Zákamenné 217, 02956 Zákamenné 217, okres Námestovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
0,07e/km,stojne nad 24h čakania 30e

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru z bodu A do bodu B v určenom čase,riadenie vozidla bezpečným sposobom,bezpečné vykladanie,nakladaniekontrola tovaru,zabezpečenie tovaru,starostlivosť o auto a zverené príslušenstvo,prax v Medzinárodnej doprave.

parkovanie v mieste bydliska,dobré finančné ohodnotenie,platíme aj stojné,výplata riadne načas 15.v mesiaci,zmluva zo živnostníkom,poistenie DAS,poistenie liečebných nákladov v zahraničí.

životopis spolu z TELEFÓNNYM ČÍSLOM,zasielajte na mail adresu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

non stop na telefóne,pracujeme aj výkendy(nie je pravidlo),vedieť riešiť kritické situácie,stále byť plne k dispozícii,zodpovednosť za vozidlo,tovar,vedieť pracovať z navigáciou,vedieť pracovať v strese a promtne reagovať,chuť pracovať,nie hľadať výhovorky...ostatok po osobnom pohovore.

Spoločnosť založená 2001,zaoberá sa expresnými prepravami do EÚ do 3,5t celkovej hmotnosti aut a špedičnou činnosťou.
ID: 2812827  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,07e/km,stojne nad 24h čakania 30e