Čašník/Čašníčka

Peter Marton

Miesto práce
Koliba Bodega, Vyšné Matejkovo, Ružomberok-Podsuchá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiacDohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha hostí v reštaurácii, na poschodí a v letnom období na terase.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
- Príprava pracoviska pred jeho otvorením /umývanie podlahy, preberanie
inventúry, fasovanie tovaru zo skladu/.
- Práca s programom OBERON je výhodou, nie však podmienkou.
- Zaučíme.
- Ostatné veci podľa pracovnej náplne.
- Viac sa dozviete na pohovore.

Zamestnanecká strava

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielať na náš e-mail.
Volať na 0905 248 123, p.Miľan - prevádzkár.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vyžadujeme platný zdravotný preukaz. Vyučený v gastronómii alebo v potravinárstve, treba doniesť kópiu výučného listu alebo maturity.Ostatní musia mať hygienické minimum, čiže osvedčenie o odbornej spôsobilosti pri práci s potravinami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Pokladnica OBERON - Základy

Počet rokov praxe

2

Slušné správanie k zákazníkom, spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť, čestnosť, ochota pomáhať a dochvílnosť.

JEDÁLEŇ BODEGA je reštaurácia, ktorá je hlavne zameraná na denné menu a rozvoz. Príprava polievok a hotových jedál. Samozrejme sa môžete u nás aj naobedovať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4776163  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac